Arkivat Përditshëm 21/03/2023

Reagon Komuna e Podujevës: Lajmi se janë arrestuar disa inspektorë është i pavërtetë

0
Gazeta “Infokus” me heret ka raportuar se policia e Kosovës ka arrestuar disa inspektor komunal lidhur me rrënimin e villave në Orllan të Podujevës,...

Krimet ekonomike arrestojnë disa inspektorë në Komunën e Podujevës

0
Policia e Kosovës, konkretisht krimet ekonomike kanë nisur sot një aksion në komunën e Podujevës ku janë arrestuar disa inspektorë të kësaj komune. Gazeta Infokus...

Albin Kurti dhe ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, kanë qëndruar sot në fshatin Herticë...

0
Kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, kanë qëndruar sot në fshatin Herticë në Komunën e Podujevës, siç kanë thënë...

Serbëve nuk u pëlqen vendosja e “Shqiponjës” në rrethrrotullim në Podujevë

0
Në 20 vjetorin e çlirimit të Komunës së Podujevës ishte përuruar memoriali “Shqiponja”, që është vendosur pak kilometra larg pikës kufitare me Serbinë, transmeton...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title