Arkivat Përditshëm 01/03/2023

Shpejtim Bulliqi zhvilloi takim me organizatën “You Can Do”

0
Sot gjatë ditës kryetari i Komunës, Shpejtim Bulliqi bashkë me kryesuesin e kuvendit, Hilmi Hoxha dhe drejtorët Avni Fetahu dhe Antoneta Ejupi kanë pritur...

Anëtarët e Këshillit të Pavarur Mbikëqyrës për Shërbimin Civil të Kosovës i shkojnë në...

0
Sot prita në takim kryetarin e Këshillit të Pavarur Mbikëqyrës për Shërbimin Civil të Kosovës (KPMSHCK), z. Jeton Koca dhe bashkëpunëtorët e tij, ku...

Llapjani e shantazhon ish-të dashurën në rrjete sociale, arrestohet nga policia

0
Një person nga Podujeva është arrestuar të martën në Podujevë pasi dyshohet për “shantazh”. Rastin në Polici e ka raportuar ish-e dashura e tij, e...

Burrë e grua rrahen mes vete, të dy përfundojnë në Polici

0
Telashet në familjet kosovare nuk po kanë të ndalur. Përditë në Polici raportohen numër i madh rastesh, ku konfliktet mes bashkëshortëve shpesh përfundojnë edhe...

Pritet shtrenjtim i rrymës për rreth 14 përqind, nga 1 prilli në fuqi tarifat...

0
Tarifat e reja të energjisë elektrike do të hyjnë në fuqi nga muaji tjetër. Nga Zyra e Rregullatorit për Energji kanë thënë se vlerësimet...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title