Arkivat Përditshëm 27/01/2023

Murati për ndarjen e 50 eurove: Qeveria është punëdhënësi i sektorit publik, pagat në...

0
Ministri i Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka thënë se ndarja e 50 eurove për sektorin publik, është bërë për shkak...

Ministrja e Qeverisë Kurti: Ligji i Pagave nuk i rrit pagat

0
Sipas ministres së Arsimit, Arbërie Nagvaci, Ligji i pagave nuk është ligj për rritje të pagave. Nagavci në Prime Time tha vendime të tilla, për...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title