Arkivat Përditshëm 14/01/2023

Chollet tregon “hap pas hapi” rrugën e ecjes para me dialogun Kosovë-Serbi

0
Në fund, serbët do të duhet të pranojnë një nivel të caktuar të sovranitetit dhe Kosova duhet t’u japë autonomi më të madhe serbëve...

Shtyhet konkursi për aplikim në FSK deri më 23 janar

0
Ministria e Mbrojtjes këtë të shtunë ka bërë të ditur se konkursi për pranimin e ushtarëve të rinj është shtyrë edhe për një javë. Ministria...

Historia e policisë shqiptare nga viti 1912, si filloi me dy djem nga Llapi,...

0
Atë fund nëntori të largët të 1912-ës, teksa Ismail Qemali i kërkonte Isa Boletinit që t`i gjente dy djem besnikë nga kosovarët që e...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title