Arkivat Përditshëm 02/01/2023

Tentim grabitje në Viva Fresh në Podujevë, roja ua zë pritën hajnave të armatosur

0
Pompat e derivateve dhe marketet shumë shpesh janë cak i hajnave. Kjo dukuri po shkakton pasiguri dhe frikë si për qytetarët ashtu edhe për...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title