Arkivat Përditshëm 27/11/2022

Ndërtimi i Stacionit të Autobusëve në Podujevë mund të mos nisë sivjet

0
Ndërtimi i Stacionit të Autobusëve në Podujevë mund të shtyhet për vitin e ardhshëm. Shkak janë bërë vonesat e përfundimit të procedurave të prokurimit,...

Shpejtim Bulliqit i hakohet Facebook-u dy herë brenda 24 orëve

0
Shpejtim Bulliqit, kryetar i Podujevës, i është hakuar llogaria e tij private në Facebook. Ai njoftimin e ka bërë në faqen zyrtare të tij. Bulliqi...

13-vjeçarja nga Podujeva ik nga shtëpia, shkon të bashkëjetojë me një person në Ferizaj...

0
Janë të shpeshta rastet kur prindërit raportojnë në Polici se vajzat e tyre të mitura janë larguar nga shtëpia për të jetuar me persona...

Kapen dy të rinjtë që bënin kërdi nëpër biznese e vetura në Podujevë, e...

0
Vjedhjet dhe grabitjet janë rastet më të shpeshta që po ndodhin në vendin tonë, që po krijojnë shqetësim të madh si te qytetarët, ashtu...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title