Arkivat Përditshëm 23/11/2022

Na ndodhi edhe kjo: Punëtori i marketit ia kafshon veshin konsumatorit në Viva Fresh

0
Në emisionin ‘Mëngjesi me Arben Ahmetin’, me një lidhje direkte është raportuar për një sulm ndaj konsumatorit nga një puntorë i Viva Fresh Store. Telefonuesi...

Tentuan t’i ikin Policisë dhe hodhën drogën nga vetura, katër të rinj kapen me...

0
Konsumimi i drogës është një dukuri që po lulëzon në të gjitha qytetet dhe po prek në veçanti të rinjtë, duke e dëmtuar shëndetin...

Për shkak të situatës në veri, hiqet nga rendi i ditës vendimi për liberalizimin...

0
Presidenca Çeke mbrëmë, në momentin e fundit, ka njoftuar vendet anëtare se e ka hequr nga rendi i ditës nga takimi i Coreperit, miratimin...

22 vite nga vrasja e Xhemail Mustafës

0
Sot bëhen 22 vite nga vrasja e Xhemail Mustafës. Xhemail Mustafa ishte gazetar, politikan, publicist, shkrimtar shqiptar dhe këshilltar politik i presidentit Historik të Kosovës,...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title