Arkivat Përditshëm 16/11/2022

Propozimi i Çekisë për liberalizimin e vizave nuk kalon

0
Pasditen e 16 nëntorit skadoi afati për vendet e BE-së që me të ashtuquajturën procedurë të heshtur, t’i paraqesin vërejtjet e tyre në propozimin...

Ka filluar restaurimi i objektit me vlera të trashëgimisë kulturore në fshatin Sfeçël

0
Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport ka filluar me restaurimin dhe konzervimin e objekteve me vlera të trashëgimisë kulturore, ndër to është edhe objekti...

Drejtori i Bujqësisë Fatmir Rudari ka një lajm të mirë

0
Drejtori i Drejtorisë për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural, Fatmir Rudari ka njoftuar se sot bashkë me Drejtorin e Drejtorisë Kordinuese të APK-së z....

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title