Arkivat Përditshëm 14/11/2022

Komuna e Podujevës merr vendim, stacioni i ri i autobusëve do të jetë këtu...

0
Në afërsi të rrethrrotullimit tek “Shqiponja” në magjistralen Podujevë-Prishtinë pritet të fillojë ndërtimi i stacionit të ri të autobusëve në Komunën e Podujevës. Kuvendi Komunal...

Podujeva cakton lokacionin për stacion të autobusëve

0
Në pronë të kontestuar pritet të fillojë ndërtimi i stacionit të ri të autobusëve në Komunën e Podujevës. Kuvendi Komunal në seancën e fundit ka...

Borrell flet për propozimin franko-gjerman: Kosova dhe Serbia nuk e refuzuan

0
Përfaqësuesi i lartë i BE-së, Josep Borrell, ka thënë se propozimin që e kanë prezantuar për Kosovën dhe Serbinë, të paktën nuk është refuzuar...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title