Arkivat Përditshëm 11/11/2022

KEDS: Hera e dytë e gjuajtjes me armë në transformatorin e Ballofcit në Podujevë

0
Kompania Kosovare për Distribuim me Energji Elektrike (KEDS) ka njoftuar se është gjuajtur me armë transformatori në Ballofc të Podujevës dy herë brenda javës. Sipas...

Policia jep detaje mbi vetëvrasjen në Podujevë

0
Indeksonline raportoi më herët mbi një vetëvrasje që ndodhi në Podujevë. Burimet e para të Indeksonline bënë me dije se viktima, diku rreth 34 vjeçar,...

Ngjarje e rëndë në Podujevë, 34 vjeçari vetëvritet

0
Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në mbrëmje, në fshatin Lladoc të Podujevës, ku një person është gjetur pa shenja jete dhe dyshohet të...

Tragjike: Gjendet i varur një person në Podujevë, Policia në vendin e ngjarjes

0
Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në mbrëmje, në fshatin Lladoc të Podujevës, ku një person është gjetur pa shenja jete dhe dyshohet të...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title