Arkivat Përditshëm 04/11/2022

Megjithatë, Presidenca Çeke e jep një sinjal pozitiv për vizat

0
Kosova është i vetmi vend në Ballkanin Perëndimor që ende nuk e gëzon të drejtën e lëvizjes së lirë në zonën Schengen. Edhe pse që...

Dhunë në familje: Burri e e ngreh zhag për flokësh bashkëshorten, përfundon në ndalim...

0
Dhjetëra raste të dhunës në familje raportohen pothuajse çdo ditë në Policinë e Kosovës, por jo gjithmonë merren masat preventive ndaj burrave të dyshuar,...

Lajm i mirë: Drejtori i Drejtorisë për Planifikim dhe Zhvillim Ekonomik, Vigan Salihu ka...

0
Drejtori i Drejtorisë për Planifikim dhe Zhvillim Ekonomik, Vigan Salihu ka nënshkruar kontratën me Agjensionin Pyjor të Kosovës për marrjen në shfrytëzim nga Komuna...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title