Arkivat Përditshëm 02/11/2022

Ky është rrëfimi i Pelajt në Polici: Ajo më sulmoi e para, duhej të...

0
Pamjet e rrahjes së të moshuarës në qendrën për përkujdesjen e të moshuarve “Orenda” në Pejë kanë tronditur vendin. Dy infermieret, Aurona Pelaj dhe...

Jep dorëheqje drejtori i QKMF-së në Podujevë, Ymer Llugaliu

0
Ka dhënë dorëheqje sot drejtori i Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Podujevë, Ymer Llugaliu. Në letrën e dorëheqjes e cila i është dërguar Shpejtim...

Nesër vazhdon mbledhja e Kuvendit Komunal të Podujevës

0
Ju njoftojmë se mbledhja e Kuvendit të Komunës së Podujevës e cila është paraparë të mbahet (të hënen) me datë 31.10.2022 do të mbahet...

Podujeva synon t’i ridizajnojë linjat e transportit urban dhe periferik

0
Komunarët e Podujevës po synojnë që t’i ridizajnojnë linjat e transportit urban, perferik dhe vendndaljet e automjeteve për bartjen e udhëtarëve. Për këtë është miratuar...

Ekskluzive: Këto janë dy infermieret tjera të arrestuara për rastin e rrahjes të së...

0
Infermieret që u arrestuan dhe u ndaluan për 48 orë, si dy dyshuara për rastin e tmerrshëm të rrahjes së të moshuarës në shtëpinë...

Hapet thirrja për shtesa për fëmijët e lindur në këtë vit

0
Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve njofton qytetarët se është hapur aplikimi edhe për fëmijët e lindur nga 1 janari i vitit 2010 që...

Prokuroria nis hetimet për rrahjen brutale të të moshuarës në Pejë, ndalohen për 48...

0
Prokuroria Themelore në Pejë, njofton se pas publikimit të video-incizimit në rrjetet sociale të sulmit ndaj një gruaje të moshuar në shtëpinë e të...

Ekskluzive: Emri i infermieres që rrahu të moshuarën në Pejë

0
Indeksonline ka mësuar emrin e infermieres që ka rrahur një të moshuar në mënyrë ç’njerëzore në Pejë. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se emri...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title