Arkiva Mujore October 2022

Jep dorëheqje zëvendësministrja e Drejtësisë

0
Zëvendësministrja e Drejtësisë, Nita Shala, ka dhënë dorëheqje nga pozita e saj. Shala mbante këtë pozitë në Qeverinë Kurti 2 që nga marsi i vitit...

Incidenti me armë zjarri në Podujevë, arrestohen edhe 2 të dyshuar për vrasje në...

0
Sot nga njësiti i hetimeve të përgjithshme të rajonit të Prishtinës janë arrestuar dy persona të dyshuar për vrasje në tentativë që ka ndodhur...

Lirika Maliqi betohet si këshilltare e re e Kuvendit Komunal të Podujevës

0
Sot është mbajtur seanca e rregullt e Kuvendit Komunal në Podujevë, të cilën e udhëhoqi kryesuesi i Kuvendit, Hilmi Hoxha, ku morën pjesë edhe...

A u pajtuan dy asambleistët që sot u rrahën mes vete? Sekretari i VV-së...

0
Sot ka ndodhur një përleshje mes dy asamblistëve të VV-së në afërsi të objektit të komunës së Podujevës, Ragip Fetahut dhe Artrit Mulliqit. Këtë...

Përleshja mes asamblistëve të VV-së në Podujevë, Prokuroria nis hetimet

0
Sot ka ndodhur një përleshje mes dy asamblistëve të VV-së në afërsi të objektit të komunës së Podujevës, Ragip Fetahut dhe Artrit Mulliqit. Këtë...

“Llugë” në Komunën e Shpejtim Bulliqit, LDK-ja e bllokon punën e Kuvendit |PAMJE

0
Ndërprehen punimet e seances së Kuvendit Komunal - shtyhet seanca për të enjten, njofton zyra për informim, transmeton PodujevaPRESS.net Sot është mbajtur seanca e rregullt...

Pse erdhi deri te rrahja mes asambleistëve të VV-së në Podujevë

0
Një rrahje mes dy asamblistëve të VV-së në Podujevë ka ndodhur sot. Në rrahje janë përfshirë Artrit Mulliqi e Ragip Fetahu. Por pse erdhi deri tek...

Ish-zyrtari i komunës së Podujevës: Nuk ka rahati, me gjarprin brenda n‘shpi!!!

0
Ish-drejtori i Inspekcionit në komunën e Podujevës ka reaguar për sulmin që u raportua se ndodhi sot mes dy asamblistëve të VV-së. Besnik Mulliqi që...

LDK-ja në Podujevë bëjnë humor me VV-në pas rrahjes

0
Sot në asamblenë komunale të Podujevës, janë përleshur mes vetit dy asamblistë të Lëvizjes Vetëvendosje, Artrit Muqiqi dhe Ragip Fetahu. Për këtë incident, dy asamblistët...

Përleshja e asamblistëve të VV’së në Podujevë, Fetahu: Artriti më sulmoi sepse nuk arriti...

0
Një rrahje mes dy asamblistëve të VV-së në Podujevë ka ndodhur sot. Në rrahje janë përfshirë Artrit Mulliqi e Ragip Fetahu Ky I fundit e ka...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title