Arkivat Përditshëm 21/09/2022

Këta janë shtatë personat që u arrestuan gjatë aksionit të sotëm në Prishtinë e...

0
Policia e Kosovës në koordinim me Prokurorinë Themelore në Ferizaj ka realizuar sot një aksion policor në gjithsej 11 lokacione në Prishtinë, Podujevë e...

Arrestime për rastin Brezovica, dy të arrestuar edhe në Podujevë

0
Shtatë persona janë arrestuar sot në rastin e njohur “Brezovica”. Nga ta janë 3 biznesmenë dhe katër zyrtarë shtetëror. Burime të “Indeksonline” bëjnë të ditur...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title