Arkivat Përditshëm 20/09/2022

Jasharaj e mohon se janë tërhequr nga 100 eurot: S’jemi afër marrëveshjes, kryeministri po...

0
Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës, Rrahman Jasharaj, ka mohuar të jenë tërhequr nga kërkesat e tyre për 100 eurot...

Rreth 25 deputetë munguan në nominimin e Kurtit si lider në Vetëvendosje, pse u...

0
Sot kryeministri i Kosovës, Albin  Kurti, ka shpallur kandidaturën edhe për një mandat si kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje. Ai në këtë tubim ka shpalosur edhe...

Kurti: Me ndihmën e SHBA-së e BE-së mund të arrijmë marrëveshje me Serbinë

0
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, në një intervistë për CNN-in, ka thënë se është optimist se me ndihmën e SHBA-së e Bashkimit Evropian, mund...

Deputeti Selmanaj në darkë me snajperistin Prekë Kodra- që dyshohej për planifikimin e atentatit...

0
Snajperisti Prekë Kodra, që dyshohej për planifikimin e atentatit ndaj kryeministrit Albin Kurti, rezulton të ketë njohje me deputet të Kuvendit të Kosovës. Në një...

Rrahman Jasharaj tërhiqet nga kërkesa për 100 euro shtesë, shton një kusht të ri...

0
Greva në arsim po shkon drejt fundit. Një marrëveshje për ndërprerjen e saj mes Sindikatës së Bashkuar të Arsimit dhe Qeverisë së Kosovës është...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title