Arkivat Përditshëm 16/09/2022

Prej Presidentit deri tek polici, këto janë koeficientët e propozuar në projekt-ligjin e ri...

0
Ligji për Paga për sektorin publik sot ka dalë në konsultim publik dhe të gjitha palët kanë mundësi që të japin mendimet e tyre...

Çka duhet të keni për të pasur më shumë gjasa për t’u punësuar në...

0
Anketa STEP e Bankës Botërore, me punëdhënës dhe amvisëri, ka gjetur se gjasa më të mëdha për punësim në Kosovë kanë ata që kanë...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title