Arkivat Përditshëm 15/09/2022

Drejtoria e Arsimit në Podujevë: Të gjitha shkollat fillore e kanë nisur pjesërisht mësimin,...

0
Në Komunën e Podujevës të gjitha shkollat fillore e kanë nisur pjesërisht mësimin. Ndërkaq, në shkollat profesionale “Fan S.Noli” dhe “Isa Boletini” janë duke punuar...

Dorëzohet në polici i dyshuari për vrasjen e 22-vjeçarit në Podujevë

0
I dyshuari që qëlloi me thikë për vdekje 22 vjeçarin, Amir Zhegrova, të martën në fshatin Gllamink të Podujevës, është dorëzuar në Polici, raporton...

“Mos u përziej, unë e udhëheq seancën” – Zbulohen detaje nga përplasja Konjufca-Kurti

0
Një komunikim i tensionuar në mes të kryeministrit Albin Kurti dhe kryetarit të Kuvendit, Glauk Konjufca, sot në Kuvend, u bë viral. Madje aty u...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title