Arkivat Përditshëm 11/09/2022

Koha kur Bulliqi lavdërohej me degën e LDK-së në Podujevë dhe me Isa Mustafën...

0
Kryetari i Podujevës njëherit pretendent për ta udhëhequr Lëvisjen Vetëvendosje në këtë qytet nëpër studio televizive ka akuzuar deputeten që ju bashkua LDK-së se...

Polica arreston një person në Podujevë sepse rrahu gruan e tij

0
Raste të dhunës në familje janë regjistruar në raportin e policisë. Njoftimi i policisë: Podujevë 09.09.2022 – 22:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title