Arkivat Përditshëm 10/09/2022

Ajet Potera: E keni ngatërruar emrin, sepse Shpejtim Bulliqi nuk i plotëson kriteret për...

0
Kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Podujevës, Ajet Potera, ka reaguar pasi Bedri Maçastenës i është refuzuar kandidatura për të parin e Lëvizjes Vetëvendosje...

“Mos na i fshini komentet”, reagime të shumëta të aktivistëve të VV-së në Podujevë...

0
Dje gjatë ditës kemi raportuar se 22 kryetar të pikave të VV-së në Podujevë janë gati të japin dorëheqje nga ky subjekt pas eliminimit...

I dështon takimi Bulliqit me kryetarët e pikave të VV-së në Podujevë

0
Dje gjatë ditës kemi raportuar se 22 kryetar të pikave të VV-së në Podujevë janë gati të japin dorëheqje nga ky subjekt pas eliminimit...

Nagavci mundohet ta godasë SBAShK-un, por dështon keq në drejtshkrim – përsëri

0
Ministrja e Arsimit e Kosovës, Arbërie Nagavci, është munduar ta fajësojë SBAShK-un përmes një deklarate në “Facebook”, duke pretenduar se vetëm sindikata është palë...

Nagavci pas dështimit të negociatave i quan grevat shantazh

0
Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, ka kërkuar sërish që të fillojë mësimi, duke shtuar se shumica e kërkesave të mësimdhënësve...

Qendra e Vetëvendosjes e favorizon ish-vartësin e Agim Veliut, e eliminojnë nga gara përfundimisht...

0
Antari i Vetëvendosjes, Bedri Maqastena, ka reaguar për herë të parë pasi që partia e tij, i mohoj të drejtën për të kandiduar për...

Arrestohet mërgimtari në Podujevë, e rrahu gruan sa ishin në pushime

0
Policia e Kosovës ka arrestuar një mërgimtar në Podujevë, meqë bashkëshortja e tij ka raportuar në Gjermani se gjatë qëndrimit në Kosovë, i dyshuari...

Maqastena akuzon Vetëvendosjen se po ndalon zhvillimin e demokracisë pasi ju mohua e drejta...

0
Antari i Vetëvendosjes, Bedri Maqastena, ka reaguar për herë të parë pasi që partia e tij, i mohoj të drejtën për të kandiduar për...

Gruaja në Podujevë rrah dhe dëbon nga shtëpia motrën e saj, 41-vjeçarja kërkon ndihmën...

0
Konfliktet mes anëtarëve të familjeve kosovare lindin për arsye të ndryshme. Mosmarrëveshjet verbale me njëri-tjetrin shpesh herë eskalojnë në kërcënime e përleshje fizike, duke...

Drejtoria e Arsimit në Podujevë shpall konkurs për këto vende të lira pune |DOKUMENT

0
Drejtoria e Arsimit në Komunën e Podujevës ka shpall konkurs për plotësimin e vendeve të lira të punës thuhet në njoftimin e kësaj drejtorie,...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title