Arkivat Përditshëm 09/08/2022

Plagosja dhe rrahja në një parking në Podujevë: Bie në pranga të Policisë pas...

0
Pas rreth dy muajsh në arrati, Policia e Kosovës ka arritur të arrestojë të dyshuarin për përleshjen me armë në parkingun ‘Park Plazza’ në...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title