Arkivat Përditshëm 20/06/2022

Ramiz Kelmendi: T’i bëjmë pagat 700 euro nga 2023, sepse po zbrazet Kosova

0
Biznesmeni i njohur dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ramiz Kelmendi ka thënë se duhet bërë ngritje e ndjeshme e pagave në sektorin privat...

Podujeva, komuna me numrin më të lartë të punëkërkuesve të regjistruar në Kosovë në...

0
Agjensia e Statistikave të Kosovës ka publikuar të dhënat e numrit të punëkërkuesve në të gjitha komunat e Kosovës, transmeton PodujevaPress.net Sipas ASK-së në periudhën...

Për festat zyrtare dhe në fundjavë Shqipëri-Kosovë pa kufij, ja marrëveshja që do nënshkruhet

0
Në fundjavë dhe për festat zyrtare nuk do të ketë kufij Shqipëri-Kosovë. Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka prezantuar sot marrëveshjen që do nënshkruhet...

Ministria e Financave del me një njoftim të rëndësishëm për pensionistët

0
Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ka dalë me një njoftim për paraqitjen fizike për përfituesit e skemave pensionale. Kjo ministri ka thënë se me...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title