Arkivat Përditshëm 01/06/2022

Zyra e Personelit bënë “dallavere” me konkurse, KPMSHCK i anulon dy konkurse komunës së...

0
Këshilli i Pavarur Mbikeqyrës për Shërbimin Civil të Kosovës - Kolegji për Shqyrtimin  dhe Vendosjen e Ankesave ka anuluar dy konkurse të Komunës së...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title