Daily Archives: 25/11/2021

Nxirren dy udhëzime të reja administrative për ndërtimet pa leje

Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu, më 22 nëntor ka nënshkruar dy udhëzime për ndërtimet pa leje në Kosovë, raporton Gazeta...

Identifikohet një laborator për përpunimin e substancave narkotike në fshatin Prugoc

Prokuroria Themelore në Prishtinë-Departamenti i Krimeve të Rënda, ka udhëhequr sot një aksion bastisjeje në fshatin Prugoc të komunës së Prishtinës, ku në shtëpinë...

Këtë shërbim tani mund ta kryeni në Gjykatën Themelore të Prishtinës dega në Podujevë

Shërbimet e Ndërmjetësimit tani të disponueshme edhe në degën e Gjykatës në Podujevë, thuhet në njoftimin e Gjykatës Themelore në Prishtinë, transmeton PodujevaPRESS. Gjykata Themelore...

KEDS-i njofton se nesër në këto vendbanime të Podujevës deri në 8 orë do...

KEDS-i ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të vendit. Këto ndërprerje do të...

PODUJEVË: Kujdes ku e parkoni veturën, Policia në aksion (Foto)

Qyteti i Podujevës për shkak të mungesë së hapsirave të mjaftueshmë të parkingut publik, pothuajse në çdo kohë rrugët i ka vështirë të qarkullueshme...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title