Daily Archives: 09/11/2021

Ministri Murati ka një njoftim me rëndësi për ata që e kanë humbur vendin...

Ministri i Punës, Financave dhe Trasnfereve, Hekuran Murati, ka njoftuar se sot është ekzekutuar pagesa për 7 mijë e 740 të punësuar të cilët...

Policia arreston një person në Podujevë

Policia në Podujevë ka njoftuar për një rast të dhunës në familje, njofton PodujevaPRESS.netNë njoftim thuhet:Në Podujevë një grua ka informuar se është sulmuar...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title