Daily Archives: 08/11/2021

Ish këshilltari i kryeministrit thotë se Vetëvendosja është e interesuar ta fitojë Prishtinën, LDK-ja...

Opinionisti Shkëlzen Gashi, ka thënë se koncentrimi i kryeministrit njëherësh kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, në raundin e dytë të balotazhit do të...

Vazhdon rritja e çmimeve, prej sot në Podujevë hamburgerët dhe burekët janë më shtrenjtë

Në Kosovë së fundmi është duke u vërejtur rritje e çmimeve të produkteve të konsumit, transmeton PodujevaPRESS.net Sipas të dhënave të Agjencisë së Statistikave të...

Ka filluar rinumërimi i vendvotimeve të Podujevës

Rreth 500 vendvotime që u takojnë zgjedhjeve për Kuvende Komunale të 17 tetorit, kanë filluar të rinumërohen në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve. Kështu ka...

Isak Shabani zëvendëson Fadil Nurën në kuvend

Rreth 500 vendvotime që u takojnë Zgjedhjeve për Kuvende Komunale të 17 tetorit, do të rinumërohen në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve. Kështu ka vendosur...

Aksident në rrugën Prishtinë-Podujevë, dy të lënduar

Para pak minutash ka ndodhur një aksident në rrugën Prishtinë-Podujevë. Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar dy persona. Rasti për Indeksonline është konfirmuar nga zëdhënësja...

PZAP vendos: Podujeva shkon në rinumërim të votave

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtesa ka marr vendim për rinumrim total të votave për asamble komunal në Podujevë, njofton PodujevaPRESS.net Kështu thuhet në dokumentin...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title