Daily Archives: 05/11/2021

Komuna e Podujevës hap konkurse për shumë vende të lira të punës |Dokument

Në bazë të Ligjit Nr. 06/L – 114 për zyrtarët publikë, Neni 34 (2 dhe 3) dhe Rregullores (QRK) NR. 16/2020 për pranimin dhe...

Drejtoria e Arsimit në Komunën e Podujevës shpall konkurs për mësimdhënës

Drejtoria e Arsimit në Komunën e Podujevës ka shpall konkurs për plotësimin e vendeve të lira të punës thuhet në njoftimin e kësaj drejtorie,...

Lajçak nga Selaniku: T’iu hiqen vizat kosovarëve

I dërguar special i BE-së për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, Miroslav Lajçak, ka qenë pjesë e Samitit të Selanikut ku ka thënë se...

Mediumi amerikan: SHBA-të ftojnë 100 shtete në Samitin e dhjetorit, por jo edhe Kosovën,...

Prestigjiozja amerikane “Politico”, ka publikuar listën e shteteve të ftuara nga Shtëpia e Bardhë, për Samitin e Demokracive që do të mbahet në dhjetor...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title