Daily Archives: 02/11/2021

Hapet konkursi për pranimin e 100 të rinjëve në praktikë profesionale në ATK, angazhimi...

Ministria e Financave, Punes dhe Transfereve (MFPT) – Agjencia e Punësimit e Republikës së Kosovës (APRK)  dhe Administrata Tatimore e Kosovës (ATK)  kanë nënshkruar...

Kurti rreth magjistrales Podujevë-Prishtinë: Zotohemi se punimet do të përfundojnë në vitin 2022

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka mbajtur konferencë së bashku me kryetarin e Podujevës, Shpejtim Bulliqi, rreth punimeve në magjistralen Podujevë-Prishtinë. Kryeministri Kurti...

Dalin rezultatet e kandidatëve për asamble të LDK-së në Podujevë

Lidhja Demokratike e Kosovës në Podujevë ka arritur të rikthehet si parti e parë në këtë komunë në zgjedhjet e 17 tetorit. LDK ka arritur...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title