Daily Archives: 15/10/2021

Vikendi pa orë policore në Kosovë, por vetëm për personat e angazhuar zyrtarisht në...

Të shtunën dhe të dielën pritet të hiqet ora policore në Republikën e Kosovës. Indeksonline mëson se ky vendim vlen vetëm për personat e angazhuar...

Gazetari i POLITICO’s për nominimin e Hill-it në Serbi: Amerika u kthye!

Gazetari i gazetës amerikane Politico, Andrew Gray ka reaguar pas nominimit të Christopher Hill për ambasador të SHBA-së në Serbi, duke thënë se kjo...

Zgjedhjet e 17 tetorit – mbi 3 mijë policë, 35 gjyqtarë dhe 80 prokurorë...

Për zgjedhjet lokale që do të mbahen këtë të diel do të ketë bashkëpunim ndërinstitucional për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor. Për këtë proces zgjedhor, kryetari...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title