Daily Archives: 11/10/2021

Gashi i LDK’së: Podujevën mund ta marrim pa balotazh

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së në Kuvendin e Kosovës, Arben Gashi është i bindur se do të dalin fitues në Podujevë. Ai thotë...

Fatri Zhitia 14-shi i VV-së që garon për Asamble Komunale në Podujevë

Fatri Zhitia, garon me numrin 14 në listën e VV-së për Asamble Komunale, shkruan PodujevaPRESS.net Zhitia po merr përkrahje të madhe nga rinia llapjane, dhe...

32-shi i LDK-së Demokrat Hodolli po merr përkrahje të madhe në Podujevë

Demokrat Hodolli, garon me numrin 32 në listën e LDK-së për Asamble Komunale, shkruan PodujevaPRESS.net Demokrati po merr përkrahje të madhe nga rinia llapjane, dhe...

U përurua objekti i KRM “Pastrimi” në Podujevë

Kompania Rajonale e Mbeturinave KRM “Pastrimi”, SH.A ne bashkëpunim me Komunën e Podujevës sot kanë bërë përurimin e objektit për punëtoret e KRM “Pastrimit”,...

U përuruan mbi 20 km ndriçim publik në Gllamnik dhe Konushec

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi, bashkë me banorët e fshatarve Gllamnik dhe Konushec kanë bërë përurimin e ndriçimit publik në disa prej...

Rritet çmimi i bukës

Ngriten çmimet e produkteve esenciale në Kosovë, shtrenjtohet edhe buka. Qytetarët shprehen të shqetësuar nga këto ngritje . Rrugët e kryeqytetit çdo ditë të javës...

Arbnor Fazliu, Inxhinieri i Trafikut dhe Transportit Rrugor kërkon votën për asamble komunale

Partitë politike kanë finalizuar listat e tyre me kandidatët për asamblenë komunale në Komunën e Podujevës. Njëri nga kandidatet që i ka hyrë garës në...

Saranda Bogujevci vesh fustanin e njohur mbarëbotëror, i cili është i qëndisur me elemente...

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Sarandë Bogujevci, i është bashkuar një fushate shumë të veçantë që ekziston tash e sa vite, atë të The...

Naim Çunaku, 19-shi i LDK-së, kërkon besimin e llapianëve

Partitë politike kanë finalizuar listat e tyre me kandidatët për asamblenë komunale në Komunën e Podujevës. Njëri nga kandidatet që i ka hyrë garës në...

Polici Halil Syla shpëtoi qytetarin e aksidentuar në fshatin Gllamnik të Podujevës (VIDEO)

Të martën ka ndodhur një aksident trafiku në Gllamnik të Podujevës, ku si pasojë e aksidentit të lënduar mbetën dy persona. Njëri nga të lënduarit...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title