Daily Archives: 19/09/2021

Komandanti i Stacionit të Policisë në Podujevë: Për një muaj kemi shqiptuar 900 gjoba

Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi i Komunës së Podujevës (KKSB) ka mbajtur mbledhjen e rregullt në të cilën ka shqyrtuar situatën e sigurisë...

Ky është polici që ka vdekur sot në vendin e punës në Podujevë |...

Gjatë ditës së sotme në Podujevë ka ndërruar jetë një polic. Burime tona bëjnë të ditur se ai vdiq derisa ishte në vendin e punës. Ai...

Podujevë: Vdes polici në vendin e punës

Gjatë ditës së sotme në Podujevë ka ndërruar jetë një polic. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se ai vdiq derisa ishte në vendin e...

Ja sa raste pozitive janë sot me COVID në Podujevë |Shifrat

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 19.193 doza të...

Katër të lënduar nga aksidenti në Lupç të Podujevës

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Podujevë-Prishtinë, saktësisht në fshatin Lupç. Në këtë aksident janë përfshirë dy automjete. Si pasojë e këtij aksidenti, katër persona...

Aksident trafiku në magjistralen Podujevë-Prishtinë, vetura përfundon jashtë rrugës

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Podujevë-Prishtinë, saktësisht në fshatin Lupç. Nga pamjet që ka siguruar Indeksonline shihet se një veturë ka përfunduar jashtë...

Bulliqi: Nuk do ta përdori veturën zyrtare gjatë fushatës zgjedhore

Kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, ka bërë me dije se nuk do ta përdorë veturën...

Ja ku renditet Komuna e Podujevës sa i përket vaksinimit |Shifrat

Sipas informacioneve që i bënë publike Ministria e Shëndetësisë, në Podujevë deri më sot janë vaksinuar 53163 persona. Në nivel vendi Komuna e Podujevës renditet...

Ekspertët thonë se gjobat antiCOVID janë të jashtëligjshme

Shqiptimi i gjobave për masat antiCOVID nga ana e Policisë së Kosovës, po konsiderohen të jashtëligjshme. Kështu së paku po konsideron njohësi i çështjeve të...

Podujevë: Tre muaj burgim me kusht dhe 200 euro gjobë, pranoi se tentoi ta...

I akuzuari N.N është dënuar me 3 muaj burgim me kusht dhe 200 euro gjobë pasi pranoi se tentoi të sulmonte nënën e tij...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title