Daily Archives: 14/09/2021

Podujevë: 216 kandidatë për t’u bërë asamblistë, por ata kanë vetëm 220 euro rrogë...

Asambleistët në Kuvende Komunale në Kosovë të cilët e ngrisin zërin për hallet e qytetarëve të fshtrave e lagjeve paguhen hiç më shumë se...

Podujevë: Arrestohet një person pasi rrahu nënën e tij

Disa raste të dhunës në familje janë raportuar në 24 orët e fundit në Kosovë. Sipas njoftimit nga Policia në Podujevë është arrestuar një burrë...

Podujevë: Katër të arrestuar dyshohet se në bashkëpunim me një noter tjetërsuan një parcelë

Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, në bashkëpunim dhe koordinim me prokurorinë e shtetit, kanë bërë arrestimin e katër personave të dyshuar...

Podujevë: 24 raste të reja me COVID kurse 183 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 20.144 doza...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title