Arkivat Përditshëm 09/09/2021

Ky është slogani i LDK-së për zgjedhjet e 17 tetorit në Podujevë

0
Lidhja Demokratike e Kosovës e ka publikuar sloganin për zgjedhjet e 17 tetorit., transmeton PodujevaPRESS.net Kandidati për kryetar i kësaj partie, Ekrem Hyseni ka bërë...

Lumir Abdixhiku: Kurrë më me VV-në!

0
Liderëve të subjekteve politike u ka kërkuar që të shkurtojnë fushatën elektorale për zgjedhjet komunale që do të mbahen më 17 tetor. Kryetari i Lidhjes...

Viti i ri shkollor nuk fillon as më 13 Shtator!

0
Viti i ri shkollor nuk do të fillojë as me 13 Shtator. Këtë e ka konfirmuar para vetëm pak çastesh, ministrja e arsimit, Arbërie Nagavci. Nagavci...

Podujevë: Shoqata Regjionale e Mjedrave ‘Mjedra e Llapit’ mori këtë vendim, ka të bëjë...

0
Shoqata Regjionale e Mjedrave ‘Mjedra e Llapit’ ka marr vendim që mos të takohen me asnjë subjekt politikë në Podujevë, njofton PodujevaPRESS.net Shoqata Regjionale e...

Bulliqi: Së shpejti Llapi do të ketë një prej stadiumeve më të bukura në...

0
Kryetari i Podujevës, Shpejtim Bulliqi ka vizituar punimet në stadiumin e Llapit, “Zahir Pajaziti”.Klubi i Llapit është duke ndërruar barin nga artificial, në atë...

PODUJEVË: Në shenjë revolte për gjobën, qytetari kërcënon policët dhe dëmton veturën e Policisë

0
Një qytetar në Podujevë është revoltuar aq shumë me gjobën që ia ka shqiptuar Policia për shkelje të orës policore, sa që ka kanosur...

Ja ku renditet Komuna e Podujevës sa i përket vaksinimit |Shifrat

0
Në Podujevë sot janë 31 raste të reja, kurse në total janë 1.168 raste aktive, njofton PodujevaPRESS.net Sipas informacioneve që i bënë publike Ministria e...

Podujevë: Raste të reja me COVID, dy të vdekur

0
Në 24 orët e fundit janë dhënë 19.458 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title