Arkivat Përditshëm 05/09/2021

Kishin porositur ushqim për 85 veta nga restorani, helmohen disa nga ushqimi në Trudë...

0
Disa persona janë helmuar nga ushqimi në fshatin Trudë të Prishtinës. Lidhur me rastin detaje shtesë për Klankosova.tv ka dhënë drejtori i Institutit Kombëtar të...

Ekrem Hyseni ka një mesazh për llapjanët

0
Kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës nga Lidhja Demokratike e Kosovëa, Ekrem Hyseni, ka kërkuar nga llapjanët të pëlqejnë faqen e tij në...

72 të infektuar me COVID një i vdekur dhe 224 të shëruar në Podujevë

0
Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë vdekur 24 persona e janë regjistruar 890 raste të reja me COVID-19, nga testimi i 10,614...

Llapjani raporton në polici se gruaja ushtron vazhdimisht dhunë fizike ndaj tij

0
Një person në Podujevë ka raportuar në Polici të Kosovës se gruaja e tij, në vazhdimësi ushtron dhunë fizike ndaj tij dhe e njëjta...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title