Arkivat Përditshëm 02/09/2021

ALARMANTE: Shumë raste sot me COVID në Podujevë, një i vdekur

0
Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 20.618 doza të...

Keni KUJDES: Gjatë muajit gusht në Podujevë janë gjobitur 559 qytetarë për mosrespektim të...

0
Në Podujevë gjatë gushtit janë gjobitur 559 qytetarë për mosrespektim të masave antiCOVID, ka treguar komandanti i Stacionit të Policisë, major Nijazi Jashari, gjatë...

Lutfi Haziri paralajmëron rikthimin e Agim Veliut në strukturat e LDK-së në Podujevë

0
Pavarësisht se u shkarkua nga kryetari i degës në Podujevë, por që nuk arriti as të futet në kryesinë e re të LDK-së, Lutfi...

Ja kur fillon autostrada drejt Merdarës

0
Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës Liburn Aliu, sot ka mbajtur një konferencë për media, ku ka folur sa i përket marrëveshjes së...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title