Daily Archives: 26/07/2021

Llapi Petrol në Podujevë me cilësi të lartë të derivateve

Llapi Petrol në Podujevë si zakonisht, ju mirëpret me shërbime cilësore dhe të sigurta për klientët e vet. Llapi Petrol, për klientët e vet u...

Vashat vijojnë ta shkruajnë historinë, Nora Gjakova ia fiton Kosovës medaljen e tretë të...

E jashtëzakonshme. Mahnitëse. Kosova e ka edhe medaljen e dytë të artë në Lojërat Olimpike “Tokio 2020”. Është xhudistja Nora Gjakova që të shtunën ka...

Policia sekuestron mall të kontrabanduar në afërsi të fshatit Herticë

Patrulla policore e Policisë Kufitare, gjatë patrullimit të kufirit në mes Republikës së Kosovës dhe Republikës së Serbisë në afërsi të fshatit Herticë, ka...

Në autobusin i cili u aksidentua në Kroaci ishte një familje llapjane, por plagëve...

Sot përmes një postimi shkrimtari llapjan Fatmir Halimi ka treguar se në aksidentin e djeshëm ku humbën jetën 10 persona është edhe dhëndrri i...

Ky është llapjani që humbi jetën në aksidentin në Kroaci |FOTO

Kreu i Podujevës,  Shpejtim Bulliqi e ka publikuar identitetin e njërit nga 10 të vdekurit në aksidentin e tmerrshëm që ndodhi në Kroaci. Ai ka...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title