Daily Archives: 24/07/2021

Podujevë/ Rrahën dhe kërcënuan njëri-tjetrin, përfundojnë në pranga

Një mosmarrëveshje që kishin mes veti i shtyu që të përleshen fizikisht dy persona në Podujevë. Mirëpo, as kjo përleshje nuk u mjaftoi dhe dy...

KQZ njofton qytetarët se mund të ndërrojnë qendrën e votimit deri më 7 shtator

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) përmes një njoftimi për media ua ka shpjeguar qytetarëve se si mund ta ndërrojnë qendrën e votimit. KQZ thotë se...

U.D drejtori i Infektives: Vaksinim ose mbyllje e vendit

Përkundër që vendi tashmë ka vaksina të bollshme interesimi i qytetarëve nuk është edhe aq i madh për t’u imunizuar ndaj COVID-19. Megjithatë, vaksinimi mbetet...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title