Daily Archives: 21/07/2021

Përleshje mes 9 personave në Podujevë, raporti i policisë

Një përleshje ku ishin të përfshirë dy familje ku ishin të përfshirë 9 persona ka ndodhur një ditë më parë në Podujevë. Sipas raportit...

Pamje si në filma, hajnat i hynë një llapjanit, i vjedhin para dhe gjësende...

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në fshatin Obranqë të Podujevës. Shtëpia e Alban Demiriti ka qenë cak i hajnave. Ai në një prononcim për...

Aksident mes tri veturave në Lupç, nuk raportohet për të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Podujevë, saktësisht në fshatin Lupç. Indeksonline mëson nga dëshmitarët në vendin e ngjarjes se nga ky aksident...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title