Daily Archives: 14/07/2021

Komuna e Podujevës dhe MAPL me marrëveshje bashkëpunimi për financimin e projektit “Ndërtimi i...

Kryetari i Komunës, Shpejtim Bulliqi, sot ka nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi me ministrin e MAPL-së, Elbert Krasniqi, për financimin e projektit "Ndërtimi i kolektorit të...

Këto janë të gjitha masat e reja të marra sot nga Qeveria e Kosovës

Qeveria e Kosovës ka miratuar lehtësimin e masave anti-Covid. Me këtë rast është zgjatur orari i mbajtjes së dasmave, e ahengjeve tjera deri në orën...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title