Daily Archives: 01/07/2021

Podujevë: Protestë nga bizneset e vogla kundër të dielës si ditë pune

Sot në ora 13:00, u organizua protestë në Podujevë nga bizneset e vogla kundër marrjes së vendimit nga Komuna e Podujevës, që e diela...

Nënshkruhet marrëveshja për binjakëzimin e Podujevës me Linzin e Austrisë

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi dhe kryetari i Komunës së Linzit, Klaus Luger kanë nënshkruar marrëveshjen e binjakëzimit në mes të këtyre...

Breshëri “mbulon” Podujevën!

Breshëri i madh dhe shiu kanë kapluar Podujevën në mesditën e sotme, shkruan PodujevaPRESS.net Në Podujevë po mbizotëron moti me reshje shiu. https://youtu.be/da339OEcmrY

Reagon ashpër ish kryeministri i Kosovës, i del në mbrojtje Agim Veliut

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka kritikuar Lumir Abdixhikun, kryetarin e këtij subjekti politik, për largimin nga pozita e kryetarit të...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title