Daily Archives: 14/06/2021

Dhimbje koke e fyti, kështu mund ta kuptoni se jeni infektuar me variantin indian...

Dhimbje koke, fyt i acaruar, rrufë: këto janë sot simptomat më të zakonshme të infekimit me variantin Indian të koronavirusit. Profesori britanik Tim Spector shpjegon...

Express: Ja çfarë i ndodhi sot Agim Veliut në Podujevë

Tashmë ish-kreu i LDK-së në Podujevë, Agim Veliu po vazhdon që të kundërshtojë vendimin e kryesisë të Lidhjes Demokratike që ai pas shumë vitesh...

Njoftim me rëndësi nga ujësjellësi “Prishtina”

Kompania e Ujësjellësit Rajonal KRU “Prishtina” ka njoftuar se ka filluar inspektimi në terren për kyçje ilegale, manipulimet me valvola dhe ndërhyrjet e tjera...

Tejkalim i rrezikshëm në fshatin Lupq të Podujevës, ja çfarë gjobe i shqiptojë policia

Policia e Kosovës përmes videove dhe fotografive të publikuara në mediat online ka pranuar informata  për pjesëmarrës në trafik të cilët kanë kryer kundërvajtje...

Shpejtim Bulliqi: Do të jem sërish kandidat për kryetar të Podujevës

Lëvizja Vetëvendosje ende nuk ka bërë të ditur emrat e kandidatëve për kryetar të komunave, për dallim nga PDK, LDK, AAK që tashmë kanë...

“Llugë” në LDK-në e Podujevës: Agim Veliu thotë se kryetar dege është ai, nuk...

Agim Veliu ka reaguar pas zhvillimeve të fundit në LDK, ku u mor vendimi për shkarkimin e tij nga pozita e kryetarit të degës...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title