Daily Archives: 09/06/2021

Xhafer Tahiri i kundërpërgjigjet Agim Veliut

Kryetari i komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka treguar se heqja e kompetencave të kryetarit të degës së Podujevës për Agim Veliun është bazuar...

Agim Veliu nuk e pranon Ekrem Hysenin për kryetar dege dhe kandidat për kryetar...

Zyrtarë të Lidhjes Demokratike të Kosovës e kanë shkarkuar Agim Velin nga kreu i degës së LDK-së në Podujevë. Kreu i LDK-së, Lumir Abdixhiku...

Reagon ashpër Agim Veliu: E prishën marrëveshjen

Zyrtarë të Lidhjes Demokratike të Kosovës e kanë shkarkuar Agim Velin nga kreu i degës së LDK-së në Podujevë. Kreu i LDK-së, Lumir Abdixhiku...

Abdixhiku tregon pse Agim Veliu nuk është më kryetar dege në Podujevë

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka folur për medie pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë së LDK-së ku u shpallen 8 kandidatura për kryetarë...

Abdixhiku paralajmëron rikthim të madh të LDK-së në zgjedhjet lokale në Podujevë

Kreu i LDK-së, Lumir Abdixhiku ka folur për 8 kandidatët për Kryetarë të Komunave që u zyrtarizuan nga ky subjekt politik gjatë ditës së...

Ekrem Hyseni ka një mesazh për llapjanët

Kandidati për kryetar të komunës së Podujevës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës Ekrem Hyseni pas zyrtarizimit të kandidaturës për mes një postimi...

Ky është anëtari i Kryesisë së LDK-së që votoi kundër shkarkimit të Agim Veliut

Jo të gjithë anëtarët e Kryesisë së LDK-së u pajtuan me propozimet e kryetarit të ri të kësaj partie, Lumir Abdixhiku për kandidatët për...

Ekrem Hysenit i plotësohet “kushti”, kryetar dege i LDK-së në Podujevë dhe kandidat për...

Para disa ditësh PodujevaPRESS ka raportuar se ish deputeti dhe anëtari i kryesisë së LDK-së Ekrem Hyseni ka kërkuar nga kryetari Lumir Abdixhiku që...

Zhvillime dramatike në LDK, shkarkohet përsëri Agim Veliu nga kryetari i degës në Podujevë

Duket se Agim Veliu ka marrë edhe një shkarkim të radhës, në këta pak muaj, shkruan Gazeta Blic.Sipas disa publikimeve nga disa aktivistë të...

KEDS: Në këto vendbanime të Podujevës nesër do të ketë ndëprerje të rrymës

Për shkak të punimeve që do të bëhen në sistem, KEDS ka njoftuar për ndërprerjen e energjisë elektrike për ditën e nesërme. Njoftimet nga KEDS...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title