Daily Archives: 07/06/2021

Doktori e ka një “kusht” për ti hyrë garës për kryetar të Podujevës

Ditë më parë në një media doli transkripti i bisedës së zyrtarëve të LDK-së në Podujevë e ku në atë takim ishte edhe vet...

Nëse keni pasur simptoma të lehta nga COVID-19, mund të keni më shumë imunitet

Një studim i kryer nga Universiteti i Uashingtonit në St Louis ka dalë në përfundimin se personat që e kanë kaluar koronavirusin me simptoma...

Blerim Maqastena publikon një video me pranga në duar i rrethuar nga policia serbe

Asamblisti i PSD-së në Podujevë, Blerim Maqastena, ka publikuar një video ku shihet me i prangosur dhe i rrethuar nga forcat e policisë serbe,...

Prurja e Llapit realizonte gol nga “Himalaja”, ky është Francisco Rivera

Klubi Futbollistik “Llapi” ka bërë goditjen e radhës para ndeshjeve për garat evropiane. Skuadra e Tahir Batatinës ka transferuar mesfushorin meksikan, Francisno Rivera, shkruan Gazetasheshi.com Mesfushori...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title