Daily Archives: 04/06/2021

Kuvendi i komunës së Podujevës mbajti mbledhjen e radhës

Kuvendi i Komunës të Podujevës, në mbledhjen e mbajtur sot, ka miratuar Propozim Rregulloren për përkujdesjen dhe mbrojtjen e fëmijës, Propozim Vendimi për transferimin...

Llapjanit ia vjedhin tri pajisje për prodhimin e kriptovalutave

Tri pajisje për prodhimin e kriptovalutave të cilat ndodheshin në shtëpinë e një llapjani kanë rënë në dorën e hajnave në komunën e Podujevës. Policia...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title