Daily Archives: 31/05/2021

Njësitet policore të Podujevës sekuestrojnë dy armë zjarri, arrestojnë pesë persona të dyshuar

Njësitet policore të Podujevës sekuestrojnë dy armë zjarri, arrestojnë pesë persona të dyshuar, thuhet në njoftimin e policisë, transmeton PodujevaPRESS.net Sot rreth orës 17:00, kemi...

Gjuajtje me armë zjarri, arrestohen 5 persona në Podujevë |Pamje

Njësitet policore të Podujevës sekuestrojnë dy armë zjarri, arrestojnë pesë persona të dyshuar, thuhet në njoftimin e policisë, transmeton PodujevaPRESS.net Në njoftim thuhet se sot...

Bulliqi: Nga java e ardhshme në Podujevë do të vaksinohen rreth 700 qytetarë në...

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi, ka treguar se nga java e ardhshme do të fillojë vaksinimi masiv I qytetarëve, transmeton PodujevaPRESS.net Ai përmes...

Mehaj inspektoi donacionin e ri amerikan të automjeteve të blinduara ushtarake

Në vazhdën e vizitave nëpër njësitë e FSK-së, ministri i Mbrojtjes Armend Mehaj, sot vizitoi Komandën e Doktrinës dhe Stërvitjes në Kazermën “Skënderbeu” në...

Ajet Potera i LVV-së shkruan me admirim për Ramush Haradinajn: Komandanti im i parë

Ish-kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Podujevës, Ajet Potera ka njoftuar në llogarinë e tij në Facebook se ka marrë mirënjohje nga ish-kryeministri...

Podujevë: Deri tani janë vaksinuar mbi 2,200 persona të moshës mbi 65 vjeç

Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi i Komunës së Podujevës, sot është informuar për gjendjen e përgjithshme të sigurisë, sigurinë në shkolla, gjendjen me...

PODUJEVË: Kujdes ku e parkoni veturën, Policia në aksion (Foto)

Qyeti i Podujevës për shkak të mungesë së hapsirave të mjaftueshmë të parkingut publik, pothuajse në çdo kohë rrugët i ka vështirë të qarkullueshme...

Gripi i shpezëve në Kosovë, AUV ka një njoftim të rëndësishëm për fermerët

Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë, ka një një njoftim të rëndësishëm, pas konfirmimit të prezencës se sëmundjes, gripi i shpezëve Avian Influnza në Kosovë. Sipas...

Raporti i AKP-së, politikanët privatizuan tokë për vetëm 3.50 euro arin

Vetëm 3 euro e gjysmë për një ari tokë kishte paguar Ramush Haradinaj në procesin e privatizimit, në mars të vitit 2010, përmes metodës...

Policia në Podujevë: Janë shqiptuar 2,264 gjoba për mos respektimin e masave anti-covid

Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi i Komunës së Podujevës, sot është informuar për gjendjen e përgjithshme të sigurisë, sigurinë në shkolla, gjendjen me...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title