Daily Archives: 12/05/2021

Llapi e Dukagjini kërkojnë Kupën e parë dhe daljen në Evropë

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, është i vendosur për ta fituar Kupën e Kosovës në futboll. Madje, Batatina thotë se ky trofe ka vlerën...

Fatmir Humolli rrëfen kujtimet për aksionin ku ra dëshmori Agron Rrahmani në Prishtinë

Fatmir Humolli një veprimtar i çështjes kombëtare dhe epror i lartë i UÇK-së përmes një rrëfimi kishte treguar se si kishte rënë në krye...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title