Daily Archives: 02/05/2021

Zhvillime të reja në LDK-në e Podujevës

Humbja e dy palë zgjedhjeve radhazi nga LDK-ja e Podujevës ka bërë që anëtarësia dhe strukturat e këtij subjekti në këtë komunë të kërkojnë...

Pesë të lënduar si pasojë e një aksidenti në Podujevë

Indeksonline pak më parë ka raportuar për një aksident trafiku në Podujevë. Lidhur me këtë është deklaruar për Indeksonline zëdhënësja e Policisë për Rajonin e...

Punimet në ndërtimin e Sheshit të ri në Podujevë | PAMJE

Në Podujevë kanë filluar punimet në realizimin e projektit të ndërtimit të Bulevardit dhe sheshit “Sheshi i dëshmorëve” në qendrën e qytetit. Qendra e qytetit...

Përurohet pllaka përkujtimore në përkujtim të viktimave që ranë në urën e Lluzhanit

Në 22 vjetorin e rënies së 31 qytetarëve të pafajshëm, në shenjë përkujtimi, në vendin e rënies te ura e Lluzhanit është zbuluar pllaka...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title