Monthly Archives: May 2021

Njësitet policore të Podujevës sekuestrojnë dy armë zjarri, arrestojnë pesë persona të dyshuar

Njësitet policore të Podujevës sekuestrojnë dy armë zjarri, arrestojnë pesë persona të dyshuar, thuhet në njoftimin e policisë, transmeton PodujevaPRESS.net Sot rreth orës 17:00, kemi...

Gjuajtje me armë zjarri, arrestohen 5 persona në Podujevë |Pamje

Njësitet policore të Podujevës sekuestrojnë dy armë zjarri, arrestojnë pesë persona të dyshuar, thuhet në njoftimin e policisë, transmeton PodujevaPRESS.net Në njoftim thuhet se sot...

Bulliqi: Nga java e ardhshme në Podujevë do të vaksinohen rreth 700 qytetarë në...

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi, ka treguar se nga java e ardhshme do të fillojë vaksinimi masiv I qytetarëve, transmeton PodujevaPRESS.net Ai përmes...

Mehaj inspektoi donacionin e ri amerikan të automjeteve të blinduara ushtarake

Në vazhdën e vizitave nëpër njësitë e FSK-së, ministri i Mbrojtjes Armend Mehaj, sot vizitoi Komandën e Doktrinës dhe Stërvitjes në Kazermën “Skënderbeu” në...

Ajet Potera i LVV-së shkruan me admirim për Ramush Haradinajn: Komandanti im i parë

Ish-kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Podujevës, Ajet Potera ka njoftuar në llogarinë e tij në Facebook se ka marrë mirënjohje nga ish-kryeministri...

Podujevë: Deri tani janë vaksinuar mbi 2,200 persona të moshës mbi 65 vjeç

Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi i Komunës së Podujevës, sot është informuar për gjendjen e përgjithshme të sigurisë, sigurinë në shkolla, gjendjen me...

PODUJEVË: Kujdes ku e parkoni veturën, Policia në aksion (Foto)

Qyeti i Podujevës për shkak të mungesë së hapsirave të mjaftueshmë të parkingut publik, pothuajse në çdo kohë rrugët i ka vështirë të qarkullueshme...

Gripi i shpezëve në Kosovë, AUV ka një njoftim të rëndësishëm për fermerët

Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë, ka një një njoftim të rëndësishëm, pas konfirmimit të prezencës se sëmundjes, gripi i shpezëve Avian Influnza në Kosovë. Sipas...

Raporti i AKP-së, politikanët privatizuan tokë për vetëm 3.50 euro arin

Vetëm 3 euro e gjysmë për një ari tokë kishte paguar Ramush Haradinaj në procesin e privatizimit, në mars të vitit 2010, përmes metodës...

Policia në Podujevë: Janë shqiptuar 2,264 gjoba për mos respektimin e masave anti-covid

Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi i Komunës së Podujevës, sot është informuar për gjendjen e përgjithshme të sigurisë, sigurinë në shkolla, gjendjen me...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title