Daily Archives: 22/04/2021

Sulmohet roja i pyllit në Podujevë

Dje në fshatin Kërpimeh të Podujevës është sulmuar me motosharrë roja i pyllit nga një i dyshuar, me ç’rast ka lënduar gishtin e dorës,...

Njoftim i IKShPK-së: Raste të reja me COVID në Podujevë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title