Daily Archives: 19/04/2021

Ja çfarë do të bëjë Oda e Mjekëve pasi u arrestua mjeku në Podujevë

Oda e Mjekëve të Kosovës ka paralajmëruara ankesë në Këshillin Prokurorial në lidhje me arrestimin e mjekut në Podujevë, për mos-dhënie të shërbimeve mjekësore. Nënkryetari...

Raste të reja me COVID në Podujevë, 3 të vdekur

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Votohen ndryshimet në Kodin e Procedurës Penale që lehtësojnë gjykimin në mungesë për krime...

Komisioni për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit dhe mbikëqyrjen e Agjencisë kundër Korrupsionit ka votuar pro kërkesës së ministrisë së Drejtësisë (MD) për...

Ky është Drejtori i ri i Inspeksionit në Komunën e Podujevës

Bedri Maqastena emërohet drejtor i Inspeksionit, kështu thuhet në njoftimin e zyrës për Informim të Komunës së Podujevës, transmeton PodujevaPRESS.net Në njoftim thuhet se “Me...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title