Daily Archives: 17/04/2021

Llapi e ‘tronditë’ Munishin në Gjilan

Tashmë kanë përfunduar dy ndeshjet e xhiros së 29’në në Superligën e Kosovës në futboll, takime këto që filluan sot nga ora 15:00. Llapi e...

Raste të reja me COVID sot në Podujevë, një i vdekur

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Lirohet mjeku Ibrahim Hoti

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka njoftuar se i dyshuari-mjeku I.H, është liruar në procedurë të rregullt. I.H u ndalua më 15 prill dhe i njëjti...

Prokuroria jep detaje për arrestimin e djeshëm në Podujevë

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka dhënë detaje për arrestimin e Besim Hajdarit, i njohur me nofkën “Ciprra”, i cili ka qenë i kërkuar për...

PODUJEVË: Familja e pacientit që nuk ju dha shërbimi nga doktori paralajmëron padi ndaj...

Një video që është publikuar, në të cilën shihet se mjeku nga Podujeva, Ibrahim Hoti, refuzoi ta mjekojë një pacient me arsyetimin se e...

A ka dhënë dorëheqje apo jo Ajet Potera, si Drejtor i Inspeksionit? Ja çfarë...

Në një intervistë dhënë për gazetën Blic, kryetari i Komunës së Podujevës është pyetur edhe për punën e drejtorëve. Ai është pyetur se a...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title